Dažniausiai užduodami klausimai

 • - Kaip galima atsiskaityti už prekes?

  Už prekes galima atsiskaityti naudojantis elektroninės bankininkystės sistema. Pasirinkus prekes kurias norite pirkti, užpildžius kontaktinę informaciją ir pristatymo būdą galima pasirinkti kokio Lietuvoje veikiančio banko paslaugomis naudositės


  - Ar už prekes galima atsiskaityti grynaisiais pinigais?

  Karantino metu rekomenduojame už prekes asiskaityti elektroniniu būdu, tačiau, suprantame, kad tokios galimybės dalis klientų gali ir neturėti. Jeigu už prekes pageidaujate atsiskaityti grynaisiais pinigais, prašome patvirtinti užsakymą, tačiau neatlikti mokėjimo internetu ir susisiekti su mumis tel. nr: +370 347 55555 arba +370 656 23807 ir informuoti, kad užsakymą norėsite apmokėti grynaisiais pinigais. Patvirtinti, tačiau neapmokėti užsakymai, dėl kurių užsakovas su mumis nesusisiekia dėl apmokėjimo, nėra vykdomi.

   

  - Koks laukimo terminas nuo užsakymo pateikimo iki gavimo?

  Užsakymo laikas svyruoja priklausomai nuo paties užsakymo apimties ir dirbančio personalo užimtumo, taip pat, pristatymo vietos. Vidutinis pristatymo laikas yra apie 35 minutes, tačiau, jei užsakymas didelis, ir reikia pristatyti didesnį atstumą, gali tekti užsakymo palaukti ir apie valandą.

  - Ar maistas yra šviežias?

  Taip, visi patiekalai kuriuos užsisakote yra gaminami, o ne pašildomi pagaminti. Tai yra dar viena iš priežąsčių, kodėl gamybos laikas yra ilgesnis.


  - Ar išrašote PVM sąskaitas faktūras?

  Taip. PVM sąskaita faktūra išrašoma, jeigu užsakovas tokio dokumento paprašo. Jeigu yra reikalinga PVM sąskaita faktūra - prašome tokią informaciją nurodyti užsakymo pateikimo metu, t.y. užsakymo formoje („Pastaba kurjeriui“ langelyje) arba paskambinus tel. nr: +370 347 55555 arba +370 656 23807, nurodant užsakymo numerį. PVM sąskaita faktūra atsiunčiama nurodytu elektroniniu paštu, arba įteikiamas popierinis dokumentas pristatant patiekalus.

  PASTABA: savaitgaliais ir švenčių dienomis neturime galimybės išrašyti PVM sąskaitos faktūros - užsakymų, pateiktų savaitgaliais, sąskaitą faktūrą gausite sekančią darbo dieną.


  - Ar yra galimybė atsiskaityti pavedimu?

  Taip. Jeigu už prekes pageidaujate atsiskaityti pavedimu, prašome patvirtinti užsakymą, tačiau neatlikti mokėjimo internetu ir susisiekti su mumis tel. nr: +370 347 55555 arba +370 656 23807 ir informuoti, kad užsakymą norėsite apmokėti pavedimu. Mes Jums atsiųsime PVM sąskaitą faktūrą, pagal kurią gavus lėšas įvykdysime Jūsų užsakymą. Patvirtinti, tačiau neapmokėti užsakymai, dėl kurių užsakovas su mumis nesusisiekia dėl apmokėjimo nėra vykdomi.