Svarbi informacija

 •  

  1. Maistas pristatomas vienakartinėse pakuotėse. Prie patiekalų pateiktos nuotraukos yra informacinio pobūdžio, siekiant pateikti patiekalo esmę, tačiau tam tikrais atvejais papuošimas ar ingridientai gali nežymiai skirtis.
  2. Maisto patiekalai pristatomi tik Kėdainių mieste. Dėl pristatymo į Kėdainių rajoną, ar kitas vietoves, prašome teirautis tiesiogiai nurodytais kontaktais.
  3. Pristatymas nemokamas, kai užsakymo krepšelio vertė yra 7 eurai ir daugiau. Kai užsakymo vertė nesiekia 7 eurų, pristatymo kaina yra 2 eurai.
  4. Užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus apmokėjimą.
  5. Užsakymo pateikimas pirkėjui negarantuoja užsakymo įvykdymo. Pardavėjas tik įsitikinęs, kad gali įvykdyti užsakymą, patvirtina dėl užsakymo gamybos.
  6. Jei negalime įvykdyti užsakymo, ar jo dalies (pvz.: neturime žaliavų), nedelsiant susisiekiame su pirkėju ir pasiūlome situacijos sprendimą (kitus patiekalus, pinigų grąžinimą ir pan.).
  7. Maistas yra gaminamas ir transportuojamas paties gamintojo, todėl pristatymo laikas kiekvieną kartą užsakant gali skirtis.
  8. Jeigu esate nepatenkinti maisto ar pristatymo kokybe, nedelsiant susisiekite puslapyje nurodytais kontaktais, ir spręsime problemą.
  9. Jūsų nurodytu telefono numeriu susisieksime su Jumis siekdami išsiaiškinti dėl pristatymo aplinkybių.

  SKANAUS :)